Bludy z nudy

Jo žiju..

22. září 2013 v 18:51 | Lucinda
Jo žiju kdyby někdo měla omě náhodou strach. Jsem tu a chci zase pokračovat v blogu. Už jsem si říkala, že to tu skončí a blog smažu ale já jsem si na tomhle všem dala tolik práce, že se mi nechce:) Jinak, mám tu pár novinek z mého živůtka a taky chci začít s novým projektem i když mám už dva rozdělané ale nevadí.


You're right. I'm a stupid fangirl.

20. srpna 2013 v 11:50 | Lucinda
Jop, je to tak. ..hobitofan...supid fangirl...říkej mi jak chceš. Já prostě miluju ten krásnej příběh ze Středozemě. Nevíš o čem mluvím? Frodo..Sam..Bilbo..'Jeden Prsten vládne všem'. Už víš? Ne? Pán prstenů..říká ti to něco? Říká? Konečně.. Tento příběh já miluju. Miluju i jeho začátek který jsem nedávno objevila pod názvem 'Hobit'.

Ale teď vážně; já jsem na tom závislá. Většinu letošních prázdnin jsem strávila díváním se na Pána prstenů, Hobita (toho mám i v mobilu), rozhovory z herci, vlogy z natáčení a to ani nemluvím o mém každodením sjížděním trailerů druhého ze tří dílů Hobita. Nedávno jsem dostala trochu opožděný dárek za vysvědčení (samé jednotky jou) od nevlastního táty. Samozdřejmě to byla kniha. Kniha s názvem Hobit~Cesta tam a zase zpátky. Ta kniha je dokonalá:3 Začetla jsem se do komiksu prvního dílů Pána prstenů: Společenstvo prstenu. Jsou to vlastně fotky pořízené z filmu a je k tomu text. Kdyby si někdo chtěl taky počíst tak tady.

http://distilleryimage0.ak.instagram.com/0059a006feb811e2b85522000a9e28f2_7.jpg
mojee:3

Jo a trailer na druhého Hobita:3 Dokonalost:3 Dívám se na to jen tak tříkrát, šestkrát denně. Minimálně. Občas so říkám jestli jsem vůbac normální:D Tak to se vždycky podívám na youtube na některé fanoušky, kteří se natočili jak se dívají na trailer Hobita. Jsem na tom ještě dobře:D Na youtube mají kanál dvě holky, které si říkají Happy Hobit. Píšou pro web TheOneRing.net. Miluju jejich videa:3 Jsou to opravdové fanynky, které se tím taky netají. Tady, se koukali na trailer poprvé. Byla jsem na tom stejně:D Ale tohle video se asi nějak dostalo k režisérovi Hobita Peterovi Jacksonovi (on má kanál na youtube tak asi to tam viděl, nebo mu to holky poslaly..to nefím) a on to pustil třem hercům. Konkrétně herečce Evangeline Lilly, která hraje elfku Tauriel, Orlandu Bloomovi, který hraje elfího prince Legolase a Leemu Paceovi, který hraje elfího krále Thranduila. Tphle video nazval 'Happy Elves' a to ne jen tak. Kukněte:

jací vysmátí:D ucha špičaté:3 tady je to video ještě upravené, kdyby jste nepochopili z čeho jsou holky chvilkama tak podělané:D
On je tam záběr na Thranduila a on poškrábaný obličej:O A má na sobě brnění:O Hůů..

Ještě jsem našla na facebooku jedno fangirl video: klik:) Tyhle dvě se mi podobají ještě víc:D Nejvíc na začátku: 'Oh, Thranduilův hlas'..'On je tak krásný'...'Podíváme se na to znovu'..'Yeah Legoas!'...'Thranduilovo obočí!':D Bóže:D Jediný rozdíl asi je, že já jsem vživotě neřekla, že nemám ráda Tauriel. Právě naopak:)Inspirace - Marita Tathariel

30. července 2013 v 13:47 | Lucinda
Zdravím:) Zase jednou po delší době. Dneska jsem si pro vás připravila článek o jedné z mých inspirací. Postupně vám napíšu o všech lidech, kteří mě inspirují. Snad se vám můj první článek bude líbit:)


.... Marita Tathariel

Marita Tathariel. O ní napíšu jako první, protože tahle úžasná umělkyně z Norska je pro mě asi největším zdrojem inspirace. Její styl, oblečení, make-up, vlasy, výtvory, styl jak má zařízený domeček...tohle všechno mě inspiruje.

http://distilleryimage3.ak.instagram.com/658b0a5cd47c11e2984e22000a9d0de0_7.jpg
Maritá má krásné od přídody zrzavé vlasy, které jí nehorázně závidím:)


Je snad možné aby někdo takto dokonale kreslil? Je to nádhera, tekaže tady ještě máte pár:

úžasné..
Nejsmutnější scéna z Hellboye 2..


http://distilleryimage7.ak.instagram.com/cd03a9d4b6a211e283fe22000a1faeaf_7.jpg
Tohle chci taky umět! Modelovat neumím:/


nemám slov..

Ty kostýmy:3 Jack, princ Nuada, Brave...


http://distilleryimage7.ak.instagram.com/5c2594f2e9ab11e28a5c22000a1f8acf_7.jpghttp://distilleryimage1.ak.instagram.com/1929b552e10911e2bd6422000a9f12df_7.jpghttp://distilleryimage11.ak.instagram.com/cb5e19a2b35511e2977522000a9f308b_7.jpg
Taky bych chtěla mít takto zařízený domeček:) Je to krásné, útulné a plné přírody...


Nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že je Marita mým vrorem. Moc bych chtěla být jako ona. Musím přiznat, že se hodně měním. Z mého šatníku jsem vyřadila hodně věcí. Většinou to byly věci tmavých barev. V poslední době nosím barevné věci. Černou obleču jen zřídkakdy. V šatníku mi teď řádí barvy spíše dozelena a dohněda; přírodní barvy:) Nemám moc ráda změny ale tomu, abych se sama neměnila zabránit nemohu. Vždycky jsem usilovala o to, aby mé vlasy byly tmavé. Teď mě to akorát rozčiluje. Chci jít na zrzavo ale na mé tmavé vlasy mi nechytne a odbarvovat se nechci. Ale asi budu muset. Už bych to mohla začít pomalu zakončovat co?:) Zkrátka, Marita je podle mě úžasný a nadaný člověk. Přijde mi veselá a milá. Moc bych se s ní chtěla jednou setkat:) Obrázky, které jsem sem dala jsou jen málo z toho co má Marita Tathariel na svých profilech:)

.................................................


 
 

Reklama