Srpen 2013

You're right. I'm a stupid fangirl.

20. srpna 2013 v 11:50 | Lucinda |  Bludy z nudy
Jop, je to tak. ..hobitofan...supid fangirl...říkej mi jak chceš. Já prostě miluju ten krásnej příběh ze Středozemě. Nevíš o čem mluvím? Frodo..Sam..Bilbo..'Jeden Prsten vládne všem'. Už víš? Ne? Pán prstenů..říká ti to něco? Říká? Konečně.. Tento příběh já miluju. Miluju i jeho začátek který jsem nedávno objevila pod názvem 'Hobit'.

Ale teď vážně; já jsem na tom závislá. Většinu letošních prázdnin jsem strávila díváním se na Pána prstenů, Hobita (toho mám i v mobilu), rozhovory z herci, vlogy z natáčení a to ani nemluvím o mém každodením sjížděním trailerů druhého ze tří dílů Hobita. Nedávno jsem dostala trochu opožděný dárek za vysvědčení (samé jednotky jou) od nevlastního táty. Samozdřejmě to byla kniha. Kniha s názvem Hobit~Cesta tam a zase zpátky. Ta kniha je dokonalá:3 Začetla jsem se do komiksu prvního dílů Pána prstenů: Společenstvo prstenu. Jsou to vlastně fotky pořízené z filmu a je k tomu text. Kdyby si někdo chtěl taky počíst tak tady.

http://distilleryimage0.ak.instagram.com/0059a006feb811e2b85522000a9e28f2_7.jpg
mojee:3

Jo a trailer na druhého Hobita:3 Dokonalost:3 Dívám se na to jen tak tříkrát, šestkrát denně. Minimálně. Občas so říkám jestli jsem vůbac normální:D Tak to se vždycky podívám na youtube na některé fanoušky, kteří se natočili jak se dívají na trailer Hobita. Jsem na tom ještě dobře:D Na youtube mají kanál dvě holky, které si říkají Happy Hobit. Píšou pro web TheOneRing.net. Miluju jejich videa:3 Jsou to opravdové fanynky, které se tím taky netají. Tady, se koukali na trailer poprvé. Byla jsem na tom stejně:D Ale tohle video se asi nějak dostalo k režisérovi Hobita Peterovi Jacksonovi (on má kanál na youtube tak asi to tam viděl, nebo mu to holky poslaly..to nefím) a on to pustil třem hercům. Konkrétně herečce Evangeline Lilly, která hraje elfku Tauriel, Orlandu Bloomovi, který hraje elfího prince Legolase a Leemu Paceovi, který hraje elfího krále Thranduila. Tphle video nazval 'Happy Elves' a to ne jen tak. Kukněte:

jací vysmátí:D ucha špičaté:3 tady je to video ještě upravené, kdyby jste nepochopili z čeho jsou holky chvilkama tak podělané:D
On je tam záběr na Thranduila a on poškrábaný obličej:O A má na sobě brnění:O Hůů..

Ještě jsem našla na facebooku jedno fangirl video: klik:) Tyhle dvě se mi podobají ještě víc:D Nejvíc na začátku: 'Oh, Thranduilův hlas'..'On je tak krásný'...'Podíváme se na to znovu'..'Yeah Legoas!'...'Thranduilovo obočí!':D Bóže:D Jediný rozdíl asi je, že já jsem vživotě neřekla, že nemám ráda Tauriel. Právě naopak:)