Červenec 2013

Inspirace - Marita Tathariel

30. července 2013 v 13:47 | Lucinda |  Bludy z nudy
Zdravím:) Zase jednou po delší době. Dneska jsem si pro vás připravila článek o jedné z mých inspirací. Postupně vám napíšu o všech lidech, kteří mě inspirují. Snad se vám můj první článek bude líbit:)


.... Marita Tathariel

Marita Tathariel. O ní napíšu jako první, protože tahle úžasná umělkyně z Norska je pro mě asi největším zdrojem inspirace. Její styl, oblečení, make-up, vlasy, výtvory, styl jak má zařízený domeček...tohle všechno mě inspiruje.

http://distilleryimage3.ak.instagram.com/658b0a5cd47c11e2984e22000a9d0de0_7.jpg
Maritá má krásné od přídody zrzavé vlasy, které jí nehorázně závidím:)


Je snad možné aby někdo takto dokonale kreslil? Je to nádhera, tekaže tady ještě máte pár:

úžasné..
Nejsmutnější scéna z Hellboye 2..


http://distilleryimage7.ak.instagram.com/cd03a9d4b6a211e283fe22000a1faeaf_7.jpg
Tohle chci taky umět! Modelovat neumím:/


nemám slov..

Ty kostýmy:3 Jack, princ Nuada, Brave...


http://distilleryimage7.ak.instagram.com/5c2594f2e9ab11e28a5c22000a1f8acf_7.jpghttp://distilleryimage1.ak.instagram.com/1929b552e10911e2bd6422000a9f12df_7.jpghttp://distilleryimage11.ak.instagram.com/cb5e19a2b35511e2977522000a9f308b_7.jpg
Taky bych chtěla mít takto zařízený domeček:) Je to krásné, útulné a plné přírody...


Nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že je Marita mým vrorem. Moc bych chtěla být jako ona. Musím přiznat, že se hodně měním. Z mého šatníku jsem vyřadila hodně věcí. Většinou to byly věci tmavých barev. V poslední době nosím barevné věci. Černou obleču jen zřídkakdy. V šatníku mi teď řádí barvy spíše dozelena a dohněda; přírodní barvy:) Nemám moc ráda změny ale tomu, abych se sama neměnila zabránit nemohu. Vždycky jsem usilovala o to, aby mé vlasy byly tmavé. Teď mě to akorát rozčiluje. Chci jít na zrzavo ale na mé tmavé vlasy mi nechytne a odbarvovat se nechci. Ale asi budu muset. Už bych to mohla začít pomalu zakončovat co?:) Zkrátka, Marita je podle mě úžasný a nadaný člověk. Přijde mi veselá a milá. Moc bych se s ní chtěla jednou setkat:) Obrázky, které jsem sem dala jsou jen málo z toho co má Marita Tathariel na svých profilech:)

.................................................Umělecky naladěná

19. července 2013 v 13:38 | Lucinda |  Z mého malířského stojanu:)
Miluju svého tátu! Táta má jednoho kamaráda, který studoval na střední škole na kterou chci jít (Um-prum v Uherském Hradišti) a chce vidět nějaké moje výtvory. Táta řekli ať naberu všechno co jsem kdy nakreslila a dám mu to. Jen škoda, že u hodnocení mých výkresů nemůžu být. Táta říkal, že to tak chodí; neměla bych u toho být. Škoda. Ráda bych toho pána poznala:)

Tatínka už teď lituju, protože mám pro něj velikou složku přeplněnou výkresy. A nakreslila jsem další. Teď mám rozkresléného krále Thranduila z Hobita. Ten mi dává zabrat teda:D Obličej jsem měla během pár minut. Sice se mu to nepodobá ale nevadí. Ale ta koruna - to je hrůza. Je sice krásná ale až příliš detailů:D

Já ho kreslím se zavřenou pusou. Tady ji má pootevřenou, protože tu fotku mám pořízenou z traileru a on zrovna mluvil:D

Teď vidím tu nepodobu:D Měla jsem si ten obličej víc nastudovat. Rty má moc vysoko i nos by měl být níž. Kreslím ho poprvé tak to taky tak vypadá:/ Mě je teď ale všechno jedno. Nebudu to předělávat. Akorát bych to ještě zhoršila. Mě teď jde o tu korunu. Já ji prostě nakreslím i kdybych se měla..však víte co! Ještě musím vystínovat obličej vlasy a dodělat roucho. To musím stihnout během necelých dvou hodin.

Tak mi držte palec ať se mi to povede. Nebo nemusíte jestli nechcete je to jen na vás:)
Menší změna

18. července 2013 v 13:29 | Lucinda
Po delší přestávce jsem znova tu. To je radosti co? A přináším prár změn.

První čeho si určitě všimnete je nový desing, který jsem vším všudy zvládla během hodiny. Taky na něm není složitého. Jen weheartit a pixlr. Ale líbí se mi to. Barevná změna neuškodí:) A mám tu také jednu ne moc veselou zprávu a dlouho jsem přemýšlela jestli ji sem mám nebo nemám napsat; už nejsem bvbarmy. Asi, já nevím. Black Veil Brides mě asi omrzeli..je mi to líto. Několikrát jsem se snažila dostat se znova do té bvb horečky ale nejde to. Možná časem se k nim znova vrátím.

~~~

Ale musím sem napsat, že jsem totálně propadla triologii Pána prstenů. Včetně Hobbita samozdřejmě. Mám k tomuto takové zvláštní pouto. Už když jsem byla ve školce tak jsem měla triologii zkouklou. Miluju svý rodiče zato, že mi dovolili objevit tento nádherný příběh tak brzo. Pamatuju si, jak jsem si vždycky na to hrála. Bože:D Vždycky se mi tam moc líbili ti elfové. Platí to dodnes. Už jsem s pomoní ulož.ta získala všechny tři díly včetně Hobit: neočekávaná cesta. Zjistila jsem, že 12.12.2013 je premiéra druhého dílu Hobit: Šmakova dračí poušť. 12.12. To je den před mým svátkem. To znamená, že lístek do kina jako dárek je samozdřejmý:D Tu je trailer podívejte!

Vím, že to asi ostatní moc nezajímá ale já se na to prostě těším:D