Krev, pot a únava...

10. dubna 2013 v 18:01 | Lucinda
rááá já jsem unavená! Jsem teď přišla z těláku T_T. Ležím na posteli v teplákách a tričku s krátkým rukávem. Je mi zima ale jsem zdechlá si jít pro mikinu. Takže požádám mladšího bratříčka aby mi ji podal:DD Dneska jsem stávala před půl sedmé, abych si udělala vlasy. Čtvrt hodiny jsem si je žehlila a tupírovala a během dvou hodin mi to slehlo. Já jsem naprosto v klidu. A ptám se? BVB?! Co se děje?!!:OO! Kluci zrušili příštích 5 koncertů z turné Church of the Wild Ones! Prý kvůli nepředvídatelným skutečnostem. Celé tuné se sice neruší ale mě zajímá: Co je?! Já to chci vědět:DD Budu bombardovat kluky na twittru dokud mi to nenapíšou:D Kdyby to někoho zajímalo, více se točte TU. Vcelku mě to viděsilo. Si v klídku projíždím české stránky BVB a najednou vidím nadpis: Turné Church of the wild Ones přerušeno. Toš který fanoušek by se nepolekal?:D Ale teď tu čtu: "Opakujeme, že tyto koncerty nejsou zrušeny a budou nahrazeny v nejbližším možném termínu."
.............................................................To jsem krapet nevstřebala ale nevadí:D Hlavně, že hoši nezrušili celé:)


Bych se mohla začít učit češtinu a opakovat si fyziku. Se mi nechce no.. Jou jsem dneska dostala jedna podtr z čozka:P Taky se vám zdá, že tento týden nějak rychle ubíhá? Já jsem vám tu ještě před chvilou nadávala jak chci pátek a najednou už je středa. Neuvěřitelné. V čoz máme hodného mladého učitele, který je pro každou prdel:D Někdy, když jsme hodní nám na youtubku pustí TOTO nemůžu z toho nejvíc:DD foku mee:DDD ve výtvarce to taky bylo fajne. Jsme měli vyrobit šablony písměn a pak jsme to na papír obkreslovali pastelama a rozmazávali a ono to pak vypadalo jako graffiti. Já dělala BVB a Tessulka JB. Myslím, že není nutno vysvětlovat co to znamená:D Teď mi na facebooku na české stránce BVB odepsali na koment, že to přerušení je prý ze dravotních důvodů. Snad to bude v pohodě:/. No nic. já musím končit. Musím se učit -_- :DD.


Kluci:) No zatím co jsem tuhle koláž dělala, kdosi komentoval, že to jsou najednou rodiné důvody..no já nevim to je fuk:D
tka hlevně ať už je všechno v pohodě a ať si užíváte koncerty jako na těhle fotkách:))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tessule Tessule | Web | 10. dubna 2013 v 18:16 | Reagovat

tělák se celkem dal:) to bude dobrý, mají rýmečku chudáčci:D foku mé!:D nejvíc prostě:DDD jojo vtvarka, jak jsme dvacet minut hledali jednu tužku:DDDDD JB♥ budu mít nejkrásnější šablonky:D

2 Patty Patty | 10. dubna 2013 v 19:49 | Reagovat

V tom prosení ať mi bratr donese mikinu se úplně vidím:DDDDDDD
Stáváš v půl sedmé? Proč všichni stáváte v půl sedmé a já v půl šesté..Blééé:D
tak ať se hoši co nejdřív dají do kupy;) Jojo..už bude páteček:*

3 Kix*♥ Kix*♥ | Web | 12. dubna 2013 v 5:31 | Reagovat

Hmm kdoví co se jim přihodilo, když to přerušili:)
Ha naštěstí už je pátek, konečně :D mně se zdálo, že tento týden se vlekl, nevím proč :D
V půl sedmé už jezdím busem do školy:D děs:D já chci taky vstávat až v půl sedmé:D

4 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 12. dubna 2013 v 19:29 | Reagovat

Přeháníš jako vždycky ;)
---
No v pondělí píšeme z fyziky -_- to zas bude..navíc na úterý mám mít hotovou prezentaci na chemii a naučit se nějaké hlouposti na zsv -_- no samé fuj fuj věci :D .. neboj..brzy se ti uzdraví hošíci ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama